انواع ماساژ در مرکز اسپا شیراز
انواع ماساژ در مرکز ماساژ اسپا-شیراز

انواع ماساژ صورت, انواع ماساژ بدن, انواع ماساژ در تایلند, انواع ماساژور, انواع ماساژور بدن, انواع ماساژها, انواع ماساژ تایلندی, انواع ماساژ سينه, انواع ماساژور پا, انواع ماساژهای صورت, اموزش انواع ماساژ صورت, انواع روغن ماساژ صورت, انواع دستگاه ماساژ صورت, انواع ماساژ بدن زن, انواع روغن ماساژ بدن, آموزش انواع ماساژ بدن, انواع روغن ماساژ بدن زن, انواع ژل ماساژ بدن, انواع لوسیون ماساژ بدن, انواع روش های ماساژ بدن, انواع روغن برای ماساژ بدن, انواع ماساژهای تایلندی, انواع ماساژ تایلند, انواع ماساژور دستی, انواع ماساژور صورت, انواع ماساژور شاندرمن, انواع ماساژور گردن, انواع ماساژور برقی, انواع ماساژور سر, انواع ماساژور زانو, انواع ماساژورهای بدن, قیمت انواع ماساژور بدن, انواع ماساژهای درمانی, انواع ماساز تایلندی, انواع ماساژور کف پا, قیمت انواع ماساژور پا,

ماساژ تایلندی
با انجام فشار ملایم به وسیله دستها و پاها با تنوع گسترده ای از حرکات و جنبش های کششی و کنش پذیر با انجام این دو تکنیک در ماساژ تایلندی که بایستی در محیطی آرام و مرافبه ای انجام پذیردباعث ایجاد فضا در ساختار اسکلتی و ماهیچه ای بدن میشود.بدن شروع به باز شدن و انعطاف پذیری میکندو حرکات و جنبش های بدن آسان میگردد. در حالیکه ذهن به آرامی به هوشیاری برمیگردد؛تنش و مواد سمی از مفاصل و ماهیچه ها بافتهای رابط آزاد میگردد. ماساژ تایلندی به یوگا برای افراد تنبل تشبیه شده است که در آن تمام عضلات بدن کشیده میشوند و مفاصل نیز باز و بسته میشوند و در ان کلیه ماهیچه ها،رگها.. اعصاب و روان و همچنین پوست بدن حالت ارامشی پیداکرده و قوای جسمانی افزوده میگردد.

رویال ماساژ تایلندی
دقیقا مانند ماساژ تایلندی است که در بالا توضیح داده شد به اضافه ماساژ سر و صورت.

ماساژ با روغن معطر گیاهی (آروماتراپی)
در ماساژ با روغن معطر گیاهی ماساژور با استفاده از ترکیب روغن های اصلی و امولوسی فایرها حرکات لمسی و کششی آرام بر روی بدن انجام می دهد.
در ماساژ با روغن معطر گیاهی، روغن های مفید و موثر از طریق سلولهای پوستی جذب بدن شده و به جریان خون راه می یابند و باعث تسکین تنش های عصبی، افزایش نیرو و انرژی و آرامش روح و جسم می شوند.
در صورت عدم تمایل ماساژ گیرنده در استفاده از روغن های معطر-به هر دلیلی- ماساژ با روغن پایه(بدون بو) قابل ارائه خواهد بود.

ماساژ سوئدی :
در ماساژ سوئدی با افزایش جریان گردش خون در عضلات، اکسیژن و مواد غذایی بیشتری به ماهیچه ها رسیده و همچنین مواد زائد چون اسید لاکتیک با سرعت بیشتری از ماهیچه ها دفع شده و باعث رفع خستگی می گردد.
بهبود کیفیت خواب که خود منجر به استراحت ذهن و تقویت سیستم ایمنی بدن می گردد.ماساژ سوئدی به افرادی که در استرس و تنش های روزمره دچار بی حوصلگی و عدم شادابی شده اند و در مرز افسردگی قرار گرفته اند تو صیه می شود.

ماساژ کمپرس گیاهی:
در ماساژ کمپرس گیاهی از یک نوع بسته گیاهی کمپرس شده استفاده می شود که انواع گیاهان مفید مناطق استوایی با هدف خاص در آن متراکم شده اند. ماساژ کمپرس گیاهی در واقع ترکیبی از ماساژ سنتی تایلند و ماساژ گیاهی می باشد.
ماساژ کمپرس گیاهی در زدودن خستگی و تسکین و آرامش بخشی و بهبود جریان خون تاثیرات معجزه آسایی دارد.

ماساژ سنگ داغ : (هات استون)
در ماساژ سنگ داغ ابتدا این سنگهای داغ در سایزهای مختلف بر روی نقاط حساس و کلیدی بدن تحت فشار قرار گرفته تا به عمق ماهیچه های سفت و دارای تنش های ماهیچه ای نفوذ نمایند.
ماساژ سنگ داغ با تلفیقی از فشار،ماساژ سنتی تایلند و ماساژ سوئدی همراه با گرمای نفوذ کننده از سنگ های داغ باعث بر طرف شدن درد، بالا رفتن هماهنگی و تعادل بدن و در نهایت آرامش می شود. همچنین در ماساژ سنگ داغ سنگ های داغی که روی ستون فقرات گذاشته می شوند، باعث آرامش و تسکین سیستم اعصاب مرکزی میشود.

ماساژ روغن معطر و حوله داغ :
در ماساژ روغن معطر و حوله داغ تمام بدن به سبک ماساژ با روغن های معطر گیاهی ماساژ داده شده و در فواصل معین قسمت های ماساژ داده شده با حوله های داغ پوشانده می شوند تا روغن های معطر تاثیری عمیق تر داشته باشند.
ماساژ روغن معطر و حوله داغ تاثیری عمیق در باز شدن گرفتگی های عضلانی دارد و به کسانی که از دردهای موضعی رنج می برند توصیه می شود.

ماساژ کره گیاهی :
در ماساژ کره گیاهی با استفاده از کره گیاهی یا همان مارگارین تمام بدن ماساژ داده می شود.تکنیک کار در ماساژ کره گیاهی همانند تکنیک ماساژ با روغن های معطر می باشد که در ماساژ کره گیاهی ماساژور با حرکات موزون و دورانی ماهیچه های بدن را ماساژ می دهد.
استفاده از ماساژ کره گیاهی باعث رفع خشکی و روشن شدن پوست می شود. ماساژ کره گیاهی همچنین به علت رایحه ویژه مارگارین نوعی رایحه درمانی نیز به شمار می آید.

ماساژ شیر و عسل :
در ماساژ شیر و عسل ماساژور همانند ماساژ با روغن های گیاهی معطر ،حرکات دورانی و ریتمیک بر روی ماهیچه های بدن انجام داده و از این طریق ماساژ شیر و عسل علاوه بر تاثیر کلی ماساژ ، باعث جذب شیر و عسل بر پوست بدن می شود.
ماساژ شیر و عسل وجود مواد فوق العاده مغذی در ترکیبات شیر و عسل باعث تغذیه عمیق پوست شده و لطافت و شادابی را به پوست بازمی گرداند.

ماساژ دیپ تیشو :
در ماساژ دیپ تیشو ماساژور با استفاده از تکنیک هایی اغلب شبیه به تکنیک ماساژ سوئدی ولی با اعمال فشار به مراتب بیشتر بر عمق عضلات و بافت های بدن ،کلیه عضلات را ماساژ می دهد.
ماساژ دیپ تیشو برای رفع گرفتگی های عضلانی و اسپاسم های عمیق بسیار موثر می باشد.

ماساژ پرفورمنس
ماساژ پرفرمنس ماساژی است مختص نواحی گردن،شانه و کمر. ماساژ پرفرمنس به افرادی که به علت نوع کار ساعات طولانی پشت میز می نشینند یا مجبور به رانندگی در مدت طولانی هستند، بسیار ایده آل می باشد. ماساژ پرفرمنس برای رفع خستگی و گرفتگی در ناحیه شانه و گردن است که یکی از متداول ترین عوارض زندگی شهری است و در صورت تداوم منجر به بیماری های مزمن در این نواحی می شود.

ماساژپا (سم زدایی بدن از کف پا)
پا به عنوان قلب دوم، نقش موثر و مهمی در سلامت کل بدن دارد. پاهای انسان به دلیل تحمل وزن بدن و حفظ تعادل، نقش تعیین کننده ای در آرامش و سلامت انسان دارند، به نحوی که هرگونه خستگی و ناراحتی در ناحیه کف پا بلافاصله به کل بدن سرایت می کند. مدت مدیدی است که در نقاط مختلفی از جهان، برخی پزشکان از ماساژ پا ( ماساژ کف پا ) برای تشخیص و درمان بیماریهای گوناگون بهره می گیرند که اصطلاحاً آن را Reflexology نامیده اند. Reflexology یا ماساژ پا در حقیقت بر پایه این عقیده استوار است که بدن شامل انرژیهای پایدار و در جریانی است که با نقاطی بر روی کف پا اتصال دارد.

ماساژ سر :
در ماساژ سر ماساژور با حرکات دورانی تمام قسمت های جمجمه و گردن را ماساژ داده و فشارهای مفید و لازم را اعمال می نماید
ماساژ سر جریان خون را تنظیم کرده و ماساژ سر باعث افزایش تمرکز ، رفع خستگی واحساس سبکی می شود.
همچنین ماساژ سر عملکرد کلیه سیستم های بدن را به حالت نرمال باز می گرداند.

ماساژ دست :
در ماساژ دست بر روی نقاط حساس کف دست، انگشت ها، مچ دست و قسمتی از ساعد حرکات فشاری و دورانی اعمال می شود.
ماساژ دست برای کسانی که به علت نوع کار، انگشت ها و دست های خسته دارند بسیار مفید است که نه تنها ماساژ دست باعث رفع خستگی دست می شود، بلکه انعطاف و نرمی مفاصل را بازگردانده و ماساژ دست از بدشکل شدن انگشت ها جلوگیری می نماید.

ماساژ صورت :
ماساژ صورت ماساژی است منحصر به فرد برای کسانی که می خواهند صورتی سالم ،جوان و شاداب داشته باشند.
در ماساژ صورت حرکات فشاری و کششی در نقاط ویژه صورت اعمال می شود.
بهبود حالت عضلات و پوست صورت. پوست نرمتر و با قوام تر می شود.
ریلکس شدن عضلات صورت وچشمها.
تسکین سر درد ها و دردهای ناحیه صورت.
کاهش چین وچروک ریز و کم عمق پوست صورت.

ماساژ اورینتال :
ماساژ اورینتال ماساژی ترکیبی می باشد و برای کسانی که خواهان استفاده از حرکات محکم کششی و ماساژ ملایم بدن به طور همزمان می باشند، بسیار رضایت بخش است.
در ماساژ اورینتال نه تنها ساختار اسکلتی و مفاصل بدن میهمان به حالت انعطاف پذیری استاندارد باز می گردد ، بلکه ماساژ اورینتال تنش های عصبی و خستگی جسمی نیز برطرف می شود.

ماساژ شکلات :
در ماساژ شکلات ماساژور با استفاده از شکلات مایع بر روی ماهیچه های بدن حرکات دورانی انجام داده و تکنیک کار ماساژ شکلات همچون ماساژ روغن می باشد. این حرکات در ماساژ شکلات باعث جذب کافئین موجود در شکلات و نیز مواد معدنی آن در پوست بدن می شود.
در ماساژ شکلات علاوه بر شفافیت و تغذیه پوست به واسطه کافئین موجود در شکلات، موجب شکسته شدن سلولیت ها و افزایش فرایند چربی سوزی می گردد.علاوه بر آن شکلات به دلیل وفور مواد معدنی مختلف به رشد و تجلیل سلول های پوست کمک می نماید.

ماساژ شمع :
در ماساژ شمع از پارافین و کره های گیاهی معطر ، مغذی و شاداب کننده با ماندگاری طولانی، استفاده شده و ماساژ شمع همانند ماساژ روغن های گیاهی معطر است. درماساژ شمع ماساژور با حرکات دورانی بر روی ماهیچه های بدن کار می کند.
ماساژ شمع با ایجاد حرارت مناسب روی پوست بدن و نیز به دلیل استفاد از مواد مغذی ،باعث سلامتی و شادابی پوست بدن می شود.همچنین ماساژ شمع در طول روند فرآیند ماساژ شمع ، تنش های عضلانی و خستگی های جسمانی از بین می رود.

ماساژ مادرهود :
در ماساژ مادرهود ماساژور با ترکیب ماساژ پا و صورت و با استفاده از تکنیک های ملایم،تنها اقدام به ماساژ این نواحی می نماید.
ماساژ مادرهود برای رفع خستگی های روحی و روانی این دوره خاص بسیار مفید بوده و همچنین ماساژ مادر هود باعث تنظیم جریان خون می شود.

ماساژ سینه با روغن خراطین
یکی از جذاب ترین نوع ماساژ ، ماساژ سینه هاست. این نوع ماساژ علاوه بر اینکه باعث افزایش سایز سینه ، فرم دهندگی سینه و... میشود ، برای فرد ماساژ گیرنده بسیار نشاط آور و مهیج است. ماساژ سینه یک نوع ماساژ دراز مدت است و باید حداقل یکماه ادامه داشته باشد.

انواع ماساژ صورت, انواع ماساژ بدن, انواع ماساژ در تایلند, انواع ماساژور, انواع ماساژور بدن, انواع ماساژها, انواع ماساژ تایلندی, انواع ماساژ سينه, انواع ماساژور پا, انواع ماساژهای صورت, اموزش انواع ماساژ صورت, انواع روغن ماساژ صورت, انواع دستگاه ماساژ صورت, انواع ماساژ بدن زن, انواع روغن ماساژ بدن, آموزش انواع ماساژ بدن, انواع روغن ماساژ بدن زن, انواع ژل ماساژ بدن, انواع لوسیون ماساژ بدن, انواع روش های ماساژ بدن, انواع روغن برای ماساژ بدن, انواع ماساژهای تایلندی, انواع ماساژ تایلند, انواع ماساژور دستی, انواع ماساژور صورت, انواع ماساژور شاندرمن, انواع ماساژور گردن, انواع ماساژور برقی, انواع ماساژور سر, انواع ماساژور زانو, انواع ماساژورهای بدن, قیمت انواع ماساژور بدن, انواع ماساژهای درمانی, انواع ماساز تایلندی, انواع ماساژور کف پا, قیمت انواع ماساژور پا,

Top