مرکز ماساژ اسپاشیراز | سئوالات متداول
سئوالات متداول مشتریان مرکز ماساژ اسپا-شیراز

دوش گرفتن بعد از ماساژ, لباس ماساژ در مرکز ماساژ, لباس ماساژ تایلندی, ماساژ خانم توسط آقا, ماساژ آقا توسط خانم, ماساژ مرد توسط زن, ماساژ زن توسط مرد, ماساژ در محل, ماساژ در منزل, ماساژ در خانه, تلفن ماساژور خانم, موبایل ماساژور خانم

من چه زماني مي توانم براي ماساژ گرفتن به شما مراجعه كنم؟
به دلیل تغییر در برنامه ها و وقت های رزرو شده ، زمانبندی دقیقی برای ماساژ وجود ندارد. بهتر است جهت تعیین وقت با ما تماس بگیرید و وقت مورد نظر خود را رزرو نمایید. شماره تماس رزرو : تلفن ماساژ شیراز
روزهاي خانمها و آقايان متفاوت و به شرح زير است:
خانمها:
يك شنبه، سه شنبه و پنج شنبه از ساعت 10 صبح تا 8 شب

آقايان:
شنبه، دو شنبه، چهارشنبه از ساعت 5 بعد از ظهر تا 12 شب
روزهاي جمعه از ساعت 10 صبح تا 11 شب
لازم به ذکر است زمانبندی فوق ثابت نبوده و لازم است جهت رزرو وقت با ما هماهنگ نمایید.

من با تلفنهاي شما تماس مي گيرم ولي گوشي را بر نمي داريد. چگونه مي توانم وقت ماساژ رزرو كنم؟
از آنجا كه ساعت كاري ما از ساعت 8 صبح تا 10 شب است فقط امكان پاسخگويي در اين زمان را داريم. شما مي توانيد در خارج از ساعات كاري از اين لينك به صورت آنلاين وقت ماساژ خود را رزرو كنيد.

اگر من وقتي را رزرو كنم و ديرتر برسم آيا مي توانم ماساژ بگيرم؟
لطفا 15 دقيقه قبل از شروع وقت رزرو شده در محل اسپا حضور داشته باشيد تا بتوانيد از امكانات ما به طور كامل استفاده نماييد. خدمات ما راس ساعت مقرر ارائه خواهند شد و در صورت تاخير شما، از زمان ارائه خدمات به شما كاسته مي شود تا متخصصين ما بتوانند راس ساعت مقرر خدمات به نفر بعدي را ارائه نمايند. در صورتی که بعد از شما وقت ماساژور آزاد باشد ، زمان شما محفوظ خواهد بود.

آيا من مي توانم وقت رزرو شده خود را لغو كنم؟ در اين صورت مبلغ پرداخت شده من چه مي شود؟
در صورتي كه تا 8 ساعت كاري قبل از زمان رزرو شده، آن را لغو نماييد در صورتي كه هزينه آن را پرداخت كرده باشيد، تمام هزينه پرداخت شده را به شما باز مي گردانيم. اگر كمتر از 8 ساعت مانده به زمان رزرو خود بخواهيد آن را لغو نماييد شامل هزينه لغو مي شويد كه جزئيات آن را ميتوانيد در صفحه قیمتها و قوانین ماساژ مطالعه فرمایید.

آيا شما براي ماساژ دادن به محل ما هم مي آييد و يا فقط در محل خودتان ماساژ مي دهيد؟
یکی از خدمات بسیار خوب اسپا شیراز ، امکان ماساژ در منزل و محل کار شماست. در این صورت هزینه ایاب و زهاب ماساژور به عهده شماست و سایر هزینه ها هیچگونه تفاوتی ندارد.

محل شما در كدام منطقه شیراز است؟
آدرس هاي ما:
شعبه مركزي: شیراز - 30 متری سینماسعدی - ابتدای ذوالانوار - تلفن تماس: تلفن ماساژ شیراز

آيا ماساژورهاي شما تايلندي هستند يا ايراني؟
همه ماساژورهاي ما ايراني و داراي مدرك معتبر بوده و كاملا مطابق با روشها و استانداردهاي تايلند ماساژ را انجام مي دهند. جهت آشنايي بيشتر با ما لطفا به بخش درباره ما مراجعه فرماييد.

آيا امكان ماساژ دادن آقا توسط خانم و يا خانم توسط آقا وجود دارد؟
خير، اين امكان در حال حاظر وجود ندارد. جهت اطلاع بیشتر با شماره  تلفن ماساژ شیراز تماس بگیرید.

آيا شما در روزهاي تعطيل هم ماساژ مي دهيد؟
روزهاي عزاداري اسپا-شیراز تعطيل است و در اعياد خدمات به طور معمول ارائه مي شود.

آيا ما مي توانيم براي ماساژ گرفتن، چند نفري به شما مراجعه كنيم؟
بله . شما مي توانيد با رزرو وقت قبلي از خدمات ما بطور همزمان استفاده نماييد.

آيا من مي توانم با خودم يك نفر همراه بياورم؟
لطفا از آوردن همراهاني كه قصد استفاده از خدمات اسپا-شیراز را ندارند خودداري نماييد.

آيا من مي توانم كودكم را هم همراه خود بياورم؟
خير، لطفا از آوردن اطفال خودداري نماييد.

آيا براي ماساژ دادن از دستگاه هاي خاصي استفاده مي كنيد؟
در ماساژ هاي تايلندي از دستگاههاي خاصي استفاده نمي شود و به انرژي دست تكيه مي شود. البته لازم به ذكر است كه در فوت ماساژ (ماساژ پا) علاوه بر استفاده از روغنها و كرمهاي مخصوص از وود استيك (چوب مخصوص فوت ماساژ) نيز استفاده مي شود.

آيا ماساژ هاي تايلندي با لباس اجرا مي شوند و يا بدون لباس؟
تاي ماساژ سنتي با لباس انجام مي شود چون از روغن و يا كرم استفاده نمي شود و فقط داراي حركات فشاري و كششي است. اويل ماساژ بدون لباس انجام مي شود. در فوت ماساژ هم فقط از انگشتان پا تا زانو ماساژ داده مي شود و با لباس انجام مي شود. همچنين پوشيدن لباس زير در تمامي ماساژهاي ما الزامي است.

آيا براي ماساژ گرفتن بايد لباس خاصي به همراه داشته باشيم؟
در هنگام ورود به اسپا-شیراز به شما دمپايي داده مي شود. همچنين ما لباس و حوله هاي يكبار مصرف مورد نيازتان را در اختيارتان قرار خواهيم داد.

آيا امكان دوش گرفتن بعد از ماساژ در محل شما وجود دارد؟
امكان دوش گرفتن پس از رپينگ با گل يا جلبك و ماساژ با شكلات داغ در محل ما وجود دارد. با اينكه شما مي توانيد پس از ماساژ بدن با روغن هم دوش بگيريد ولي توصيه مي شود كه تا حداقل 2 ساعت پس از ماساژ بدن با روغن از گرفتن دوش خودداري نماييد تا روغن موجود در سطح پوست كاملا جذب بدنتان شود و تاثيرگذاري آن بيشتر شود.

دوش گرفتن بعد از ماساژ, لباس ماساژ در مرکز ماساژ, لباس ماساژ تایلندی, ماساژ خانم توسط آقا, ماساژ آقا توسط خانم, ماساژ مرد توسط زن, ماساژ زن توسط مرد, ماساژ در محل, ماساژ در منزل, ماساژ در خانه, تلفن ماساژور خانم, موبایل ماساژور خانم

Top